Sídlo firmy: Tina Energy - Záruka Energie s.r.o. Bezručova 2246/31, Pod Bezručovým vrchem, 794 01, Krnov, IČO: 14412594
+420 773 735 826
magickakuchyne@email.cz

Novoluní ve Lvu, aneb ať to lítá!

Novoluní ve Lvu, aneb ať to lítá!

Již zítra nás čeká novoluní ve Lvu. Tak se hezky připoutejte, protože jedeme z kopce. Čeká nás otočka o 180 st. k záměru duše. Kdo viděl film Souboj Titánů, tak si vzpomene na scénku, jak Zeus vzal figurku Persea, když se zadíval na měsíc a položil ji do amfiteátru, kde začala jeho cesta duše. Takhle nějak to bude vypadat 😀 Pokud jsme sešli ze své cesty, Vesmír nás na ni právě teď vrátí. Udělá to elegantně a s láskou, i když my můžeme mít pocit křivdy, je to to nejlepší, co se nám mohlo stát. Už žádné hledání. Jasně uvidíme směr, kterým se máme vydat a jakmile ho přijmeme, okamžitě se naše cesta začne tvořit a když říkám okamžitě, tak tím myslím okamžitě. Tady a teď to začne lítat, takže se raději připoutejme. Už je totiž zase 5 minut po 12té. Ostatně jako vždy. Naštěstí má Vesmír víc rozumu, než my a božskou trpělivost. Protože jinak nevím, co by s námi bylo 😀 Poděkujme za všechno, co nás na naši cestu vrátí, i když to bude sebevíc bolet a milujme každou chvíli i záměr našich duší. Vše bylo domluveno, naplánováno a odevzdáno. Nic není z hlavy. Je to čistý záměr duše a záměr Vesmíru, který právě teď koná to, co je potřebné.

Afirmace pro novoluní: „Věřím ti, duše moje, že mě vedeš k mému záměru. Nelpím na věcech, osobách, místě ani času. Jsem plně naladěna na svůj záměr duše a plně ho podporuji. S vírou, láskou a vděčností tvořím záměr mé duše.“

Novoluní ve Lvu nastane 16.8.2023 v 11:37 hodin.

Lev ovlivňuje – srdce, aortu, krevní oběh, krevní tlak a srdeční puls. Tyto orgány jsou dnes citlivé, proto se snažte o ně pečovat a nezatěžovat je a pozor, při Novoluní se lékařský zákrok nedoporučuje.

Zahrada:

+ Půda odpočívá, má mít klid

+ Ošetřit pouze nadzemní části keřů a stromů

– Nesázet, nepřesazovat (semena špatně vzchází)

Bylinky, houby a potraviny, které nám nejvíce prospějí v období novoluní jsou hlíva ústřičná, reishi, rakytník, svízel, sléz, echinacea, skořice, zázvor a zelený čaj.

Pracujeme na naší cestě duše. Odstraňujeme překážky k úspěchu v práci i v životě a bloky, které brání spokojeným vztahům. Přepisujeme mentální vzorce a učíme se vystoupit ze své komfortní zóny. Důležitá je důvěra, respekt a pokora a to nejen k vlastní duši, ale i k ostatním duším, včetně planety a ekosystému.

Děkuji všem dobrým duším za sdílení a podporu.

S láskou Tínka

www.magickakuchyne.cz