Sídlo firmy: Tina Energy - Záruka Energie s.r.o. Bezručova 2246/31, Pod Bezručovým vrchem, 794 01, Krnov, IČO: 14412594
+420 773 735 826
magickakuchyne@email.cz

Recyklace aneb cesta k lepším zítřkům

Recyklace aneb cesta k lepším zítřkům

Konečně jsem se pustila do výroby recyklovaných květináčů. Musím říci, že mě ta práce okamžitě pohltila. Má duše vnímá, jak důležité je v dnešní době přemýšlet o tom, jak nakládáme s odpadem. V běžné domácnosti by zbytky kachliček skončili v popelnici nebo by je nějaký chytrák odvezl na cestu do lesa. Tohle se v Magické kuchyni neděje.

U nás se každá věc v ruce několikrát obrátí, než se zahodí.

Miluji květiny a dává mi smysl recyklace. Tak jsem tyto dvě věci spojila dohromady. Dlouho jsem toužila po velkých květináčích a tak mi je Radek odlil z betonu a já je postupně obkládám kachličkami. Olemuji s nimi cesty a terasy. Úžasné je, že pokud do nich zasadíte květiny do pater a s rozmyslem, mohou vám květináče dělat radost do jara až do podzimu.

Mým dětem při jejich tvorbě vysvětlím, jak je důležité pomáhat planetě a recyklovat věci. V rámci domácího vzdělávání se naučí pracovat s kachličkami, lepit je, odlít květináč a správně ho osadit. Jeden dobrý skutek se záhy promění v umění tvořit planetu, rodinu a v krásný společný zážitek naplnění a rozvoje osobnosti.

S láskou Tínka

Květináče mají průměr 50cm jsou robustní a mě se moc líbí. Třeba inspiruji i vás k recyklaci a k tvorbě. Na světlé kachličky použiji tmavou spárovačku, aby ladila k domu i k pergole. Květináče vyspáruji až budu mít hotové všechny.