Sídlo firmy: Tina Energy - Záruka Energie s.r.o. Bezručova 2246/31, Pod Bezručovým vrchem, 794 01, Krnov, IČO: 14412594
+420 773 735 826
magickakuchyne@email.cz

Novoluní ve Štíru aneb naše duše umí skutečně tvořit!

Novoluní ve Štíru aneb naše duše umí skutečně tvořit!

Krásné podzimní ráno přeji, milí čtenáři. Den se s týdnem sešel a máme tu novoluní ve Štíru, které bude vrcholit 13.11.2023 v 10:27. Tento nov přináší informace, které jsou důležité pro uvědomění si procesu tvorby. Ano, i když si to mnozí z nás nechtějí připustit, naše duše umí skutečně tvořit! Bohužel i ve chvíli, kdy si své tvorby nejsme vědomi, což je pro jednotlivce i pro lidstvo obecně velký problém. Každá naše myšlenka, která nám proběhne hlavou, i emoce, kterou v sobě máme, se zhmotňuje. Bohužel pro nás to trvá nějaký ten pátek, než se myšlenka vyslaná v tuto chvíli zhmotní a my zapomeneme, že jsme na to či ono pomysleli. Když se nám nedaří, není to proto, že bychom měli smůlu, ale proto, že v sobě máme pocity sebedestrukce a každý náš čin, myšlenka i pocit ladí s touto energií a následně vytvoří zážitek, který rozhodně v životě prožít nechceme.

Je potřeba si uvědomit, že naše zdrcadlo skutečně existuje!

Život nám ho totiž nastavuje dnes a denně, jen my sami nejsme ochotni se do něj podívat. Jedině pravdivým pohledem do sebe můžeme změnit naši realitu.

Každý pocit, který vyvolá nepříjemná situace, nebo chcete-li, nevědomá tvorba, jste už někdy v minulosti prožili a nepochopili učební lekci!

Zkuste se na chvíli zastavit a uvědomit si pocit, který prožíváte v nepříjemné situaci a zeptat se svého zrcadla, kdy v minulosti jste se s tímto pocitem setkali poprvé? Zeptejte se, jaká to byla situce a kdo byl vaším spolutvůrcem? A je také dobré vědět, kdy v dětství tento pocit a program s ním spojený ve vaší mysli vznikl. Tyto odpovědi vás navedou k situaci, kterou, když si ji dopodrobna rozeberete, tzv. „zpracujete“, najdete klíč ke své svobodné tvorbě.

Nikdy není pozdě chtít od života víc!

Co od vás život očekává? A co očekáváte vy od něj? Skutečně chcete strávit svůj život nevědomým přístupem ke své vlastní tvorbě a přijít tak o to nejlepší, co jste kdy mohli zažít? Opravdu nechcete být šťastní, zdraví, úspěšní a nezávislí? Proč byste nechtěli prožít štěstí, lásku a hojnost? Ledaže by vám něco uvnitř vás zabránilo tvořit své štěstí. Co třeba generační program „neschopnosti“ tvořit si život plný hojnosti? Nebo gen. program „nedostatečnosti“. Tzn. že si to „nezasloužíte“. Nebo „strach“ opustit naučené stereotypy a pustit se do něco nového, zcela svobodného. Co když, čistě teoreticky, vás někdo naučil žít nešťastně, podceňovat se a neustále se podřizovat nátlaku okolí? Co když vás někdo naučil poslušně se zařadit do řady systémových „ovcí“, které táhnou místo na pastvu, na porážku? A co když, opět čistě teoreticky, existuje cesta ven?

S malou nadsázkou si zde pomohu hláškou ze seriálu Osada: „No, jestlipak to nebude trauma (generační program) ještě z jehněčího věku“, které mi říká „jsem ovce a jdu na pastvu“?!

No nevím jak to máte vy, ale já jsem duše, tvůrce svého úspěchu, žena s obrovskou tvořivou silou své mysli a programu nevědomí a jehněčího věku jsem se již dávno zbavila 🙂

Možná je načase se podívat do zrcadla, co říkáte?

S láskou Tínka