Sídlo firmy: Tina Energy - Záruka Energie s.r.o. Bezručova 2246/31, Pod Bezručovým vrchem, 794 01, Krnov, IČO: 14412594
+420 773 735 826
magickakuchyne@email.cz

Proč tak málo lidí tvoří svou soběstačnost?

Proč tak málo lidí tvoří svou soběstačnost?

Krásný den, milí čtenáři. Inu, protože nás rodiče naučili být nesamostatnými a podřídit se systému. K nesamostatnosti nás vychovávala škola, společnost i vlády. Tak proč bychom teď měli své návyky změnit? Inu proto, že si to nová (vědomá) doba vyžaduje. Ale jak na to? Povím vám, jak jsem to udělala já. Ve chvíli, kdy jsem prošla svou vlastní osobní transformací, jsem si uvědomila, že tvořit věci naučeným způsobem už nemohu, protože mi zkrátka nedávají smysl. Problém byl v tom, že jsem v sobě měla desítky programů z mého dětství, které mé svobodě a poté i tvorbě rodinné soběstačnosti bránily.

První věc, kterou jsem musela udělat, bylo vědomě se rozhodnout dělat věci jinak, než dosud!

Už mi nedávalo smysl zahltit naši rodinu plastovým odpadem, ani používat chemické přípravky z běžné drogerie. Cítila jsem, že mi z toho není dobře. Doma jsme byli všichni podráždění a naše vztahy nebyly moc naladěné. Když jsem si začala uvědomovat, že důvodem, proč jsme všichni rozladění, jsou chemické prostředky, začala jsem si uvědomovat důležitost naší změny. Začala jsem si navnímávat, co je a co není pro mou energii dobré. A začaly se dít věci. Zjistila jsem, že nic z toho, co mě doma naučili používat, vařit a konzumovat, nebylo v souladu s mou energií, takže jsem se okamžitě rozhodla jednat!

Všechno chemické, plastové, rafinované a chemicky upravené okamžitě letělo do koše!

Abych neměla potřebu vrátit se ke starému způsobu chování, všechny programy, které souvisely s mou minulostí jsem přepsala na nové vzorce chování, které respektují mé zdraví, planetu i zdraví mé rodiny. Lenost byla jedna z nich. Největším nepřítelem a nejtěžším programem ke zpracování je konzumní život a pohodlnost. Komu by se chtělo zbavit se pizzy z rozvozu, nebo hranolek z fast foodu. Jenže pokud chceme být zdraví, tak to udělat prostě musíme!

A pokud chceme být svobodní, nezávislí a soběstatační, tak je změna nezbytná!

Je potřeba si uvědomit, co nám brání se o sebe a svou rodinu postarat? Jakým způsobem nyní žijeme a jestli je tento způsob ekologický a udržitelný? A pokud není, je potřeba říct dost! Protože naše planeta už soptí na Islandu a v tamní komerční zóně praská zem pod nohama. Na Sicílii hrozí výbuchem Etna a já cítím, že bude hůř! A to mi věřte, že tanec, jaký zažijeme v roce 2024 jsme ještě netančili. Planeta potřebuje změnu a pokud my ji nebudeme respektovat, ona nebude respektovat nás. A řeknu vám, že to opravdu zažít nechceme. Nejsem tu proto, abych šířila strach. Jenom říkám, co vidím ve svých vizích a co cítím. Vždyť tvorba ekologie a udržitelnosti by měla být přizozenou potřebou každého z nás. Měli bychom se umět chovat k planetě s respektem. Tak proč to jako jednotlivci neděláme? Vždyť všechno, co uděláme se promítá v našem okolí. Tak proč neumíme udržitelně hospodařit? Proč konzumujeme chemicky upravené potraviny neekoligicky dovezené z Tramtárie do supermarketu a dobrovolně si ničíme své zdraví?

Proč to dovolíme, když víme, že ekologická situace je alarmující?

Leda by nás někdo naučil se tímto způsobem chovat a nevážit si svého zdraví a životního prostředí!

Tak co myslíte, proč je tomu tak?